TIP SPECIALISTY Brno Černá Pole

Článek z realitního magazínu GRAND REALcity číslo 8 / 2017

Když se řekne Černá Pole, každý z nás si vybaví vilu Tugendhat, Löw-Beerovu vilu či Lužánecký park. Právě vilová zástavba z počátku 20. století tvoří typický ráz a jedinečnou atmosféru této městské části. Není proto s podivem, že jsou Černá Pole dlouhodobě jednou z nejžádanějších lokalit města Brna pro bydlení.


Toužíte po bydlení v novostavbě, ale přitom nechcete bydlet daleko od centra města? Skloubení prvorepublikové atmosféry lokality Černých Polí a komfort moderní novostavby s vysokými nároky na energetickou úspornost nabízí právě dokončená výstavba čtyř bytových jednotek na ulici Jugoslávská.

 

úžasný výhled na Vinohrady a Hády u bytu do vnitroblokuÚžasný výhled z terasy bytu do vnitrobloku na Vinohrady, Husovice a Hády

           

 

V kompletně revitalizovaném secesním domě s nově vybudovaným výtahem vznikly 4 nové bytové jednotky dispozice 2+kk. Dva byty jsou orientovány do ulice Jugoslávská, zbylé dva do vnitrobloku s terasou a úžasným výhledem na Vinohrady a na Hády. Při jejich výstavbě byly voleny nadstandardní zařizovací prvky a vybavení s ohledem na maximální kvalitu a úsporu energií. Ke snížení teplených ztrát cca o 50% přispívá použití izolačních trojskel s tepelnou folií díky speciální technologii Heat Mirror, nejen u střešních oken, ale i posuvných francouzských balkonových dveří. Vytápění je řešeno energeticky úsporným plynovým kotlem Viessmann s tepelným výměníkem. Samozřejmostí je odhlučněná klimatizace Sinclair. V pokojích je položena lakovaná masívní dubová podlaha. Kompletní zařízení koupelen bylo realizováno ve spolupráci s designovým koupelnovým studiem. K dispozici jsou dvě samostatné garáže. S dalšími příjemnými detaily těchto bytů Vás rádi osobně seznámíme.

V současné nabídce na trhu nenajdete mnoho příležitostí k pořízení nového bydlení splňující vysoké nároky na komfort a moderní technologie dnešní doby a to v lokalitě, která reprezentuje unikátní atmosféru historické architektury.

 

 

Byty do ulice Jugoslávská skýtají tento skvělý pohled na hrad Špilberk

 

Pro pořízení tohoto snímku jsem musel absolvovat odvážný výstup na střechu sousedního domu. Tímto děkuji Barunce za ochotu a pomoc

 

Masívní dřevěná podlaha lze kdykoliv v budoucnu snadno renovovat, jako například dřevěné parkety

 

Využit byl každý kout. Tuto prosvětlenou galerii lze využít nejenom jako relax "zašívárnu" s knížkou v ruce

 

         Na návrzích a realizaci koupelen se podílel tým specializovaného designového koupelnouvého studia

 

Kdo mne blíže zná - dobře ví, že při focení dřevěného schodiště vždycky pookřeju...

 

Přístup na tuto krytou terasu do vnitrobloku je z obou obytných pokojů

 

 

Odkaz na článek REALCITY zde:

http://www.realcity.cz/magazin/10889/cerna-pole-ctvrt-s-typickou-vilovou-zastavbou/

 

 

 Ing. Jaroslav Šilhavík

spolumajitel a prokurista společnosti

 

 

 

 


Ozvěte se nám


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Využijte služeb bytového architekta a úvěrového poradenství ještě před rozhodnutím pro koupi nemovitosti. Zajímejte se u makléře o veškeré výhody.

© 2018 Rubiko – úvěry, bydlení, investice
Všechna práva na obsah tohoto webu vyhrazena