PŘEHLED REALIZOVANÝCH PRODEJŮ NEMOVITOSTÍ

Z celkového počtu 162 prodaných nemovitostí byly nejžádanější byty 3+1 v Brně

     Po úspěšné realizaci prodeje své sto-šedesáté-druhé nemovitosti jsem se na chvíli pozastavil nad otázkou, zda se mohu považovat za odborníka na prodej nemovitostí v nějaké konkrétní lokalitě. Přiznám se, že jsem prvně vůbec netušil, kolik nemovitostí jsem za svou „realitní éru“ dokázal prodat. Dopátrat se k výslednému číslu bylo jednoduché. Nabízí se však jiná otázka. Je to hodně anebo málo? Kolik prodaných bytů, rodinných domů či pozemků postačí, aby se makléř mohl považovat za odborníka? Vím, záleží na úhlu pohledu. Sám si ještě vybavím všechny různé úskalí a nestandardní situace, které mnohé nemovitosti při jejich prodeji provázely…

     Jednotlivé konkrétní zakázky jsem proto vložil do mapy. Jelikož jsme Brněnská realitní kancelář, je proto logické, že nejvíce prodaných nemovitostí bylo právě z Brna. Silné zastoupení prodaných domů a bytů bylo také z okolí Uherského Hradiště. Neodmítl jsem však ani prodej bytů v Lounech, Plzni, Praze či Ostravě.

     Více než u poloviny prodaných nemovitostí jsem kupujícím pomáhal s vyjednáním individuálních podmínek a vyřízením hypotečních úvěrů na jejich koupi.

     Věřím, že drtivá většina prodávajících i kupujících klientů byli se službami realitní kanceláře RUBIKO spokojeni. Mnozí se na mne i vícekrát obrátili s novými požadavky na prodej či koupi jiné nemovitosti, s mnohými jsem navázal dlouhodobou spolupráci v rámci developerské činnosti, řada klientů využívá služeb našich bytových architektů.

 

 

 

 

 

 

 

Vaše důvěra mne těší, velmi si jí Vážím, ale také mne zavazuje k poskytování neustále kvalitnější péče.

 

Ing. Jaroslav Šilhavík

 

Ozvěte se nám


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Využijte služeb bytového architekta a úvěrového poradenství ještě před rozhodnutím pro koupi nemovitosti. Zajímejte se u makléře o veškeré výhody.

© 2018 Rubiko – úvěry, bydlení, investice
Všechna práva na obsah tohoto webu vyhrazena