ODDLUŽENÍ

 

Nacházíte se v tíživé životní situaci a máte problém se splácením Vašich závazků?

Dostali jste se do dluhové pasti a máte pocit, že se Vám vymyká z rukou?

Hrozí Vám exekuce či u Vás již exekuce probíhá?


Chápeme, že je pro Vás v této situaci velmi obtížné najít rychlé a účinné východisko. Zorientovat se v nepřeberném množství nabídek či najít bezpečné řešení na zastavení Vaší exekuce je téměř nemožné. Zapomeňte na „výhodnou půjčku“, která Váš problém v nejlepším případě pouze oddálí, v tom horším případě Vás o Váš majetek připraví.

 

NABÍZÍME VÁM OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
ZVAŽME VŠECHNY MOŽNOSTI:

1) STANDARDNÍ BANKOVNÍ PŮJČKA, KONSOLIDACE PŮJČEK

Se zprostředkováním hypotečních úvěrů a bankovních půjček máme zkušenost více než 20 let. Dokážeme odhadnout, nakolik je konkrétně Váš problém metodickou překážkou pro získání úvěru u našich partnerů. Spolupracujeme s většinou tuzemských retailových bank. Bankovní půjčka je pro Vás to nejvýhodnější a nejbezpečnější řešení.

 

2) DOČASNÝ PŘEVOD Vašeho majetku na OSOBU BLÍZKOU

V první fázi je nutné uhradit dluh, který je exekutorem vymáhán a tím odvrátit riziko nevýhodné dražby. Na toto můžete využít naši krátkodobou půjčku. Následně dochází k převodu majetku na osobu, které sami důvěřujete (rodina, přátelé, osoba blízká...). Tato osoba si vyřídí standardní hypoteční úvěr, kterým je splacena dočasná krátkodobá půjčka. V okamžiku, kdy budou vymazány všechny negativní informace o původním vlastníku ze všech bankovních i nebankovních registrů, prostřednictvím nové hypotéky se veškeré nemovitosti převádí zpět. Tato operace je časově náročnější, ale výsledkem je, že opět vlastníte svoji nemovitost a splácíte standardní hypoteční úvěr. Nejdůležitější je však správná eliminace možných rizik po právní stránce.

 

3) KRÁTKODOBÁ PŮJČKA za účelem PRODEJE VAŠÍ NEMOVITOSTI

Smyslem je vyplacení dlužné částky a zastavení exekuce, díky čemuž máte dostatečný časový prostor pro prodej Vaší nemovitosti za reálnou tržní cenu.

 

NÁZORNÝ PŘÍKLAD NEVÝHODNÉ DRAŽBY:

  • Reálná tržní cena nemovitosti ………………………………… 1.000.000,-
  • Zákonný odhad provedený exekutorem….…….........………..   800.000,-
  • Dražební cena – 2/3 odhadu  …………………….……………..  528.000,-
  • Náklady exekutora  …………………………..………………….  100.000,-
  • MAJITELI ZŮSTÁVÁ  ……………………………….……………  428.000,-

Prostřednictvím krátkodobé půjčky odvrátíme hrozbu dražby, prodej nemovitosti máte ve vlastních rukou. Postaráme se o prodej Vaší nemovitosti za maximální tržní cenu a zajistíme Vám nové bydlení.

 

4) ODKOUPENÍ VAŠÍ NEMOVITOSTI

Nemůžete již déle čekat na ukončení exekuce a prodej nemovitosti? Očekáváte okamžitý prodej Vaší nemovitosti za hotové? Jsme připraveni Vaši nemovitost vykoupit za maximální možnou cenu. Samozřejmostí je rychlost, diskrétnost a právní garance.

Tuto variantu volí také lidé, kteří nemají dluhy. Například při potřebě rychlého prodeje z důvodu další koupě.

Velkou výhodou této varianty je rychlost řešení. Nabízí Vám nový start, okamžité bydlení, což pro většinu klientů znamená obrovskou psychickou úlevu.

 

5) DOČASNÝ PŘEVOD VLASTNICTVÍ + PRONÁJEM + PRÁVO ZPĚTNÉ KOUPĚ

Nechcete Vaši nemovitost prodávat a hledat nové bydlení? 

Odkoupíme Vaši nemovitost a z výtěžku uhradíme všechny Vaše dluhy. V nemovitosti můžete dále bydlet formou pronájmu. Pakliže po dobu příštích 4 let nebudete žádat o žádný úvěr a budete řádně plnit všechny své závazky vůči třetím stranám, veškeré negativní záznamy z bankovních a negativních registrů se Vám po 4 letech automaticky smažou.

Předem Vám budeme smluvně garantovat možnost odkoupení Vaší nemovitosti zpět do Vašeho vlastnictví po dobu 5 let od opočástku naší spolupráce. Na odkoupení Vaší nemovitosti zpět již nebude žádná překážka ve vyřízení standardního hypotečního úvěru v důsledku již vymazaných negativních záznamů v registrech.

Nejpozději do 5 let již opět vlastníte svoji nemovitost.

 

6) SYSTEMATICKÉ VYKOUPENÍ VAŠICH POHLEDÁVEK

Celému procesu předchází důkladná analýza a studie všech dostupných podkladů. V mnoha případech lze docílit odkoupení pohledávek za výrazně nižší nominální hodnotu a tím ponížit Váš celkový dluh. Smyslem této varianty je zrušení nevýhodné dražby Vaší nemovitosti, výrazné ponížení Vašeho dluhu a získání potřebného času pro optimální řešení Vaší situace.

 

7) ODDLUŽENÍ

Oddlužení, neboli osobní bankrot, se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon). V mnoha případech se jedná o jediné možné východisko. Soud Vám může v krajním případě odpustit až 70% Vašich dluhů za předpokladu řádného splácení splátkového kalendáře a umoření 30% veškerých dluhů do 5 let.

 

Neprohlubujte své závazky vlastní nečinností ani nehledejte řešení v nevýhodných půjčkách. Důležitá je komunikace s exekutorskou kanceláří a kvalitní právní zastoupení. Mějte na paměti, že v případě neřešení Vaší exekuce, může nesplácený dluh ve výši 200.000,- Kč způsobit během jednoho roku závazek i více než 1.000.000,- Kč díky úrokům, sankčním pokutám, skrytým poplatkům či nákladům na exekuci.

 

Poraďte se s námi, volejte 800 737 387

 

Ozvěte se nám


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Využijte služeb bytového architekta a úvěrového poradenství ještě před rozhodnutím pro koupi nemovitosti. Zajímejte se u makléře o veškeré výhody.

© 2018 Rubiko – úvěry, bydlení, investice
Všechna práva na obsah tohoto webu vyhrazena