Sádrokartovoné kouzlení

Sádrokarton – pro některé neznámý nebo možná i zavrhovaný jako náhražka dřeva nebo cihly. Dnes se ale díky moderním výrobním technologiím stává sádrokarton významným a oblíbeným pomocníkem při stavbě, rekonstukci nebo jen designovém vylepšení bytu, domu či kanceláře.

Použití sádrokartonuhttp://media.realcity.cz/files/articles_resized/174/img_4d9d832462a999.28532816.jpg

Pokud chcete z vašeho původního bytu udělat moderní a nadčasový byt levně a rychle, pak vězte, že sádrokarton je pro vás řešením. Díky tomu, že se dá sádrokarton řezat do různých tvarů, velikostí a je tvarově stálý, můžete s ním vytvářet složité a rozmanité kontsrukce. Dále se pak sádrokarton upravuje běžně, tedy je možné jej malovat, tapetovat nebo obložit jakýmkoliv obkladovým materiálem.

Architektonicky zajímavě působí v bytě či v domě niky a výklenky, které mohou být doplněny bodovými světly. Použitím impregnovaného sádrokartonu si můžete navrhnout jakékoliv poličky a police i do koupelny či kuchyně a vytvořit tak unikátní vzhled vašeho domova. Nejen v atypických prostorách nemovitosti je možné zformovat sádrokartonový nábytek, který elegantně, vkusně a levně doplní interiér.

Inspirací je mnoho. Stačí se jen podívat kolem sebe, použít trochu fantazie nebo kontaktovat specialisty na trhu, a ti vyvoří na míru návrh sádrokartonového redesignu bytu, interiér domu či nový vzhled kanceláře nebo i obchodu.

Ozvěte se nám


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Využijte služeb bytového architekta a úvěrového poradenství ještě před rozhodnutím pro koupi nemovitosti. Zajímejte se u makléře o veškeré výhody.

© 2018 Rubiko – úvěry, bydlení, investice
Všechna práva na obsah tohoto webu vyhrazena