ODDLUŽENÍ

 

Nacházíte se v tíživé životní situaci a máte problém se splácením Vašich závazků?

Dostali jste se do dluhové pasti a máte pocit, že se Vám vymyká z rukou?

Hrozí Vám exekuce či u Vás již exekuce probíhá?


Chápeme, že je pro Vás v této situaci velmi obtížné najít rychlé a účinné východisko. Zorientovat se v nepřeberném množství nabídek či najít bezpečné řešení na zastavení Vaší exekuce je téměř nemožné. Zapomeňte na „výhodnou půjčku“, která Váš problém v nejlepším případě pouze oddálí, v tom horším případě Vás o Váš majetek připraví.

 

NABÍZÍME VÁM OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ
ZVAŽME VŠECHNY MOŽNOSTI:

1) STANDARDNÍ BANKOVNÍ PŮJČKA, KONSOLIDACE PŮJČEK

Se zprostředkováním hypotečních úvěrů a bankovních půjček máme zkušenost více než 17 let. Dokážeme odhadnout, nakolik je konkrétně Váš problém metodickou překážkou pro získání úvěru u našich partnerů. Spolupracujeme s většinou tuzemských retailových bank. Bankovní půjčka je pro Vás to nejvýhodnější a nejbezpečnější řešení.

 

2) DOČASNÝ PŘEVOD Vašeho majetku na OSOBU BLÍZKOU

V první fázi je nutné uhradit dluh, který je exekutorem vymáhán a tím odvrátit riziko nevýhodné dražby. Na toto můžete využít naši krátkodobou půjčku. Následně dochází k převodu majetku na osobu, které sami důvěřujete (rodina, přátelé, osoba blízká...). Tato osoba si vyřídí standardní hypoteční úvěr, kterým je splacena dočasná krátkodobá půjčka. V okamžiku, kdy budou vymazány všechny negativní informace o původním vlastníku ze všech bankovních i nebankovních registrů, prostřednictvím nové hypotéky se veškeré nemovitosti převádí zpět. Tato operace je časově náročnější, ale výsledkem je, že opět vlastníte svoji nemovitost a splácíte standardní hypoteční úvěr. Nejdůležitější je však správná eliminace možných rizik po právní stránce.

 

3) KRÁTKODOBÁ PŮJČKA za účelem PRODEJE VAŠÍ NEMOVITOSTI

Smyslem je vyplacení dlužné částky a zastavení exekuce, díky čemuž máte dostatečný časový prostor pro prodej Vaší nemovitosti za reálnou tržní cenu.

 

NÁZORNÝ PŘÍKLAD NEVÝHODNÉ DRAŽBY:

  • Reálná tržní cena nemovitosti ………………………………… 1.000.000,-
  • Zákonný odhad provedený exekutorem….…….........………..   800.000,-
  • Dražební cena – 2/3 odhadu  …………………….……………..  528.000,-
  • Náklady exekutora  …………………………..………………….  100.000,-
  • MAJITELI ZŮSTÁVÁ  ……………………………….……………  428.000,-

Prostřednictvím krátkodobé půjčky odvrátíme hrozbu dražby, prodej nemovitosti máte ve vlastních rukou. Postaráme se o prodej Vaší nemovitosti za maximální tržní cenu a zajistíme Vám nové bydlení.

 

4) ODKOUPENÍ VAŠÍ NEMOVITOSTI

Nemůžete již déle čekat na ukončení exekuce a prodej nemovitosti? Očekáváte okamžitý prodej Vaší nemovitosti za hotové? Jsme připraveni Vaši nemovitost vykoupit za maximální možnou cenu. Samozřejmostí je rychlost, diskrétnost a právní garance.

Tuto variantu volí také lidé, kteří nemají dluhy. Například při potřebě rychlého prodeje z důvodu další koupě.

Velkou výhodou této varianty je rychlost řešení. Nabízí Vám nový start, okamžité bydlení, což pro většinu klientů znamená obrovskou psychickou úlevu.

 

5) SYSTEMATICKÉ VYKOUPENÍ VAŠICH POHLEDÁVEK

Celému procesu předchází důkladná analýza a studie všech dostupných podkladů. V mnoha případech lze docílit odkoupení pohledávek za výrazně nižší nominální hodnotu a tím ponížit Váš celkový dluh. Smyslem této varianty je zrušení nevýhodné dražby Vaší nemovitosti, výrazné ponížení Vašeho dluhu a získání potřebného času pro optimální řešení Vaší situace.

 

6) ODDLUŽENÍ

Oddlužení, neboli osobní bankrot, se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon). V mnoha případech se jedná o jediné možné východisko. Soud Vám může v krajním případě odpustit až 70% Vašich dluhů za předpokladu řádného splácení splátkového kalendáře a umoření 30% veškerých dluhů do 5 let.

 

Neprohlubujte své závazky vlastní nečinností ani nehledejte řešení v nevýhodných půjčkách. Důležitá je komunikace s exekutorskou kanceláří a kvalitní právní zastoupení. Mějte na paměti, že v případě neřešení Vaší exekuce, může nesplácený dluh ve výši 200.000,- Kč způsobit během jednoho roku závazek i více než 1.000.000,- Kč díky úrokům, sankčním pokutám, skrytým poplatkům či nákladům na exekuci.

 

Poraďte se s námi, volejte 800 737 387

 

Ozvěte se nám


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Využijte služeb bytového architekta a úvěrového poradenství ještě před rozhodnutím pro koupi nemovitosti. Zajímejte se u makléře o veškeré výhody.

© 2018 Rubiko – úvěry, bydlení, investice
Všechna práva na obsah tohoto webu vyhrazena